Перейти к публикации

nomer

Форумчанин
 • Публикации

  774
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

631 Душка

О nomer

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

4977 просмотров профиля
 1. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  У більшості в Україні більше переважають настрої, які базуються на "вірі і надії", зазвичай вони погіршуються до зими Ми далеко не відійшли від 2018 р. і в цю пору те ж був курс близький до 26, але йому на завадило в серпні стати 28. Можу повторитися в курсі є чиста математика (цифри приходу і уходу валюти), далі наші очікування, наша ментальність і психологія. Тому в цей період ближче до зими неможливо пройти без легкої девальвації і думаю зі мною будуть згідні навіть оптимісти тут.
 2. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Під який відсоток? Чим будемо віддавати при рості ВВП в цьому році в діапазоні 2.5-2.7%, в Польщі 5+%, якщо не помиляюсь. Це звичайне перепозичення і відтягування проблем надалі. В 2008 р. те ж кредити надавали направо і наліво в підсумку ... Потрібно брати кредити під гарантію інших держав і почати жити по витратах економивши всі ресурси і поставити всі крапки в тарифах і потоці цього "популізму з космосу". Щоб тут не говорили з позитиву інших варіантів, як стабілізації і вирівнювання співвідношення експорт/імпорт немає, а тут витрати на закупівлю газу і виплати боргів осінню з девальвацією грн. поступовою в діапазон до 29-30 до зими.
 3. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  В мае менял в Альфа онлайн по 26.18. Вот это был самый низкий курс в этом году.
 4. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Думаю все будет зависеть от решений КС суда, от настроения любителей ОВГЗ, но свой прогноз не изменил. До конца месяца мы должны быть в диапазоне 27.
 5. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Почему в 2007, сейчас мы в 2008 г. и чем ближе к осени тем будет интересней. А в низ мы ещё будем ходить и не раз только каждый раз уровни выше будут.
 6. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Додам хтось звернув увагу на курс, що виставив Concorde Capital. Не просто вони його так зафіксували.
 7. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  А Ви ніколи, не думали, чому звільнили собі такого колишнього голову Конституційного Суду Шевчука і за що. Коломойський є сильний шахматіст і він тут себе хотів підстрахувати і отримав віддачу. Указ має досить сумнівний підтекст про розпуск ВР.Тут все вирішить Порошенко і ко, якщо вирішать, що вигідно провести вибори осіню так і буде. Про дефолт і Приват, для тих же виборів Коломойському і ко потрібно завести було кеш, а для цього бажано було курс трохи підняти от і старався. На сьогодні кеш завели і тому інформаційно тихо. Але як писав раніше, ніхто глобально не хоче вирішувати ключових проблем, тому за все це рано чи пізно заплатить населення з власної і так дирявої кишені. Десь недавно бачив статтю, що в Україні, найменш освічене населення на рахунок економіки з 20 сусідніх європейських країн.
 8. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я б накладав на цей рік тенденцію 2018 р., в червні-липень слабкий ріст, а в цьому році він ускладниться виборами і виплатами облігацій і далі в серпні відбувається прискорення через закачку газу і пошуку коштів для виплати зовнішніх боргів. Тому сьогоднішній вважаю тим, що відповідає ситуації. Крім цього нас чекає ще багато "фішечок".
 9. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щось таке, досить схоже.
 10. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  А тут ніхто на відсотки не реагує, а важливий, настрій і тенденція. І якщо настрій у власників коротких ОВДП буле панічний "мало не покажеться". У нас обвіс величезний, якщо почнеться паніка значну частину почнуть скидати по чому дають і ніхто не буде чекати відсотків. Тому курс на кінець літа в діапазоні 28-29 для мене є позитивний сценарій. А перехід через 27 це лише питання максимум неділь, а мінімум декількох днів.
 11. Тогда, что хотят граждане, каждый раз. У нас граждане, как и политики хотят жить у каком то вымышленном мире, что бы минимум работать и быстро быть богатыми в большинстве. Кстати сейчас работы очень много если уметь что то хорошо делать у своей нише. Большинство выбрало человека который в этом деле извините профан, тогда и вместе отвечайте. А не каждые 2-3 года начинают "вот власть виновата", а кто тогда ее выбирал то.
 12. В Украине никогда не существовало "хороший" власти, всегда она по определению "плохая". И по по определению весь бизнес "Квартал 95" через 2-3 года уже будет не кому не нужен, так как профиль базируется на "позитивном отношении населения", а такого через эти годы не будет по определению. Бывает подвожу незнакомых людей и всегда слышу уже не первый год "Пришла новая власть и все будет хорошо", уже где то через 2-3 года "Все они такие "злодії і бандіти"", все существования базируется на таких вещах "Как вера и надежда". Я проффи в некоторых сферах и кстати в другие не лезу, так и про управления такой "махиной" как страна, нужно уметь опыт и познания и оставать честным (а у нас такого не может быть). Это эксперимент уже сейчас обречен и закончится большим разчорованием, как всегда.
 13. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Такой сценарий достаточно реальный и тогда курс 30 окажется ещё хорошим. Второй раз заходить до выборов у ВР и решение с МВФ и с газом думаю никто не будет. А так в целом полностью согласен.
 14. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  У нас пробоїна в бюджеті на 3+ млрд. дол. тільки по платі за транзит на 2020 р. Далі щось райдужно у формуванні після виборів коаліції і переговорів з МВФ, зазвичай процес у нас цей досить складний, на осінь потрібно млрд. на закупку газу, вже почалися проблеми з нафтопродуктами. Якщо транш отримали черговий зараз, то можна було трохи далі тягнути, а так почнуть плавити резерви в вийдемо десь на 13-15 млрд. на 2020 р. З ОВДП, суть не виводі чи заходженні, а в об'ємах, скільки заходило в 2018, а скільки в 2019 подивіться величини, наступний маяк буде у вівторок. Буде цікаво скільки зайде. А так Україна великий гравець на ринку зерна, але не є ключовим, так само, як і США в цій галузі потужний ринок, але не ключовий, тобто все розглядається в комплексі глобальної пропозиції у світі. А ці інтерв'ю не останні людей на сьогодні, які завтра повністю будуть впливати на ситуації, то повний п...
 15. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Поки мене заспокоює те, що ще не з'явився в пресі індекс "бігмака" і недооцінка грн. в поєднанні з виступом голови НБУ, що у нас все добре от тоді можна вже і задуматися, а так це тільки близько 27 і нічого в цій страшного немає, навіть в цифрі 28. Більш критично буде, коли далі підем і перейдемо 29 і 30.
×